تعمیرگاه گیربکس اتومات واقع در تهران میدان آزادی.خیابان آزادی به سمت انقلاب.نرسیده به استاد معین.پلاک ۵۰۴ فروش انواع گیربکس های کامل خودروهای چینی.کره ای.ژاپنی.المانی و فرانسوی و

فروش قطعات داخلی و جانبی گیربکس اتومات خودروهای چینی.کره ای.ژاپنی.المانی و فرانسوی مجهزترین مرکز تخصصی تعمیر گیربکس اتوماتیک در غرب تهران مجهز به دستگاه تست گیربکس همه روزه آماده پاسخ گویی به شما عزیزان میباشد.

این مرکز شامل خدماتی همچون عیب یابی گیربکس های اتومات و تعمیر گیربکس اتومات میباشد این مجموعه متعهد است در کوتاه ترین زمان با کیفیت ترین سرویس خود را در اختیار مشتری بگذارد.شما میتوانید جهت گرفتن مشاوره و زمان بازدید با شماره تماس های درج شده در صفحه تماس با ما ارتباط برقرار کنید.

تعمیرگاه گیربکس اتومات امیر در زمینه تعمیر گیربکس اتوماتیک شرکت ها و اشخاص زیادی در سطح کشور مشغول به فعالیت هستند،لیکن بدلیل نداشتن قطعات و گیربکس های کامل در حیطه خود ناچار به تهیه از فروشندگان یا توزیع کنندگان قطعات گیربکس های اتومات هستند.
که این به نوبه خود باعث افزایش زمان تعمیرات و همچنین تحویل خودرو می شود.
تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک امیر این افتخار را دارد که با داشتن چندین سال تجربه در عرصه فروش و تامین قطعات گیربکس اتومات و همچنین فعالیت در تعمیرگاه های مجاز داخل و خارج از کشور در زمینه تعمیرات گیربکس اماده خدمت رسانی به شهروندان و هم میهنان عزیز می باشد.

Summary
تعمیرگاه گیربکس اتومات
Article Name
تعمیرگاه گیربکس اتومات
Description
تعمیرگاه گیربکس اتومات واقع در تهران میدان آزادی.خیابان آزادی به سمت انقلاب.نرسیده به استاد معین.پلاک ۵۰۴ فروش انواع گیربکس های کامل خودروهای چینی.کره ای.ژاپنی.المانی و فرانس
Author
Publisher Name
دنده اتومات
Publisher Logo