مرکز تخصصی تعمیر گیربکس اتوماتیک مزدا ۳ در تعمیرگاه گیربکس وان

خدماتی که در این مرکز ارائه می گردد شامل: تعمیر گیربکس اتوماتیک مزدا ۳ ، سرویس دوره ای تعمیر گیربکس اتوماتیکمزدا ۳ ، بازدید فنی جهت تعمیر گیربکس اتوماتیک مزدا ۳ به همراه گارانتی یکساله می باشد.

تعمیر گیربکس اتومات مزدا ۳

گیربکس اتوماتیک بدلیل انتقال گشتاور موتور از طریق جریان روغن به گیربکس و ساختار هیدروالکترومکانیکی آن، نسبت به خودروهایی با دنده دستی، مستلزم دقت و حساسیت بیشتری است.

لذا با درک این موضوع می بایست موارد زیر را در نظر گرفت؛

خطاهای گیربکس را جدی گرفته و در اولین فرصت به تعمیرگاه تخصصی مراجعه کنید. ادامه رانندگی با گیربکس معیوب، باعث گسترش خرابی به سایر قطعات شده که در نتیجه هزینه و زمان تعمیرات آن را چندین برابر می کند.
روغن گیربکس را در زمانبندی و کیلومتر تعیین شده تعویض کنید.
خودروهای اتوماتیک سیستم برق پیچیده‌ تری نسبت به سایر خودرو ها دارند، ترجیحا از وسایل برقی اضافه مانند چراغ زنون، آمپلی فایر، دزدگیر متفرقه و … استفاده نکنید.
مجموعه گیربکس اتوماتیک، سنسورها و مدارهای الکترونیکی حساسی دارد و موتورشویی برای آنها توصیه نمی شود.
موارد دیگر به صورت مفصل در مقاله نحوه استفاده صحیح از گیربکس اتوماتیک توضیح داده شده است. روغن مورد استفاده در از نوع ||| ATF وایکو و ای سی دلکو بوده که ساخت کشور آلمان و امریکا می باشند.

Summary
تعمیر گیربکس اتوماتیک مزدا 3
Article Name
تعمیر گیربکس اتوماتیک مزدا 3
Description
خدماتی که در این مرکز ارائه می گردد شامل: تعمیر گیربکس اتوماتیک مزدا 3 ، سرویس دوره ای تعمیر گیربکس اتوماتیکمزدا 3 ، بازدید فنی جهت تعمیر گیربکس اتوماتیک مزدا 3 به همراه گارانتی یکساله می باشد.تعمیر گیربکس اتوماتیک مزدا 3
Author
Publisher Name
دنده اتومات
Publisher Logo