خدماتی که در این مرکز ارائه می گردد شامل: تعمیر گیربکس ساندرو استپ وی، سرویس دوره ای تعمیر گیربکس ساندرو استپ وی، بازدید فنی جهت تعمیر گیربکس اتومات ساندرو استپ وی .

گیربکس اتوماتیک بدلیل انتقال گشتاور موتور از طریق جریان روغن به گیربکس و ساختار هیدروالکترومکانیکی آن، نسبت به خودروهایی با دنده دستی، مستلزم دقت و حساسیت بیشتری است.

لذا با درک این موضوع می بایست موارد زیر را در نظر گرفت؛

خطاهای گیربکس را جدی گرفته و در اولین فرصت به تعمیرگاه تخصصی مراجعه کنید. ادامه رانندگی با گیربکس معیوب، باعث گسترش خرابی به سایر قطعات شده که در نتیجه هزینه و زمان تعمیرات آن را چندین برابر می کند.
روغن گیربکس را در زمانبندی و کیلومتر تعیین شده تعویض کنید.
خودروهای اتوماتیک سیستم برق پیچیده‌ تری نسبت به سایر خودرو ها دارند، ترجیحا از وسایل برقی اضافه مانند چراغ زنون، آمپلی فایر، دزدگیر متفرقه و … استفاده نکنید.
مجموعه گیربکس اتوماتیک، سنسورها و مدارهای الکترونیکی حساسی دارد و موتورشویی برای آنها توصیه نمی شود.
موارد دیگر به صورت مفصل در مقاله نحوه استفاده صحیح از گیربکس اتوماتیک توضیح داده شده است. روغن مورد استفاده در از نوع ||| ATF وایکو و ای سی دلکو بوده که ساخت کشور آلمان و امریکا می باشند.

تعمیر گیربکس ساندرو استپ وی

Summary
تعمیر گیربکس ساندرو استپ وی
Article Name
تعمیر گیربکس ساندرو استپ وی
Description
خدماتی که در این مرکز ارائه می گردد شامل: تعمیر گیربکس ساندرو استپ وی، سرویس دوره ای تعمیر گیربکس ساندرو استپ وی، بازدید فنی جهت تعمیر گیربکس ساندرو استپ وی
Author
Publisher Name
دنده اتومات
Publisher Logo